MVCSHARP Ailesi ile yazılım geliştirmeye dair makaleler

Site Hakkında

Kuruluş amacını "Bilgi paylaştıkça çoğalır" felsefesinden alan mvcsharp.com yayına girdği günden itibaren ziyaretçilerimize doğru ve güvenilir bilgi paylaşımı sağlamak amacı ile yazarlarımız tarafından güncellenmektedir.

Başlarda her ne kadar kişisel bir blog olarak düşünülsede hevesli yazarlarımızın da isteği üzerine sistemimiz farklılaştırılmıştır.

Şimdilik sadece makale üzerine içerik girilmiş olsada kısa zaman sonra web adresimizden videolu anlatımlara ve videolu görsel eğitim setlerine ulaşabileceksiniz. Genel itibari ile kimse uzun uzun makale okumak istemez wink.

Bizler sizler için makale yazdıkça ve bize sizden sorular geldikçe, araştırma yaparken bilmediğimiz konular hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Yani siz değerli kullanıcılarımız ile karşılıklı bilgi alışverişi sağlamış olmaktayız. 

İlerleyen zamanlara doğru makale yazmak isteyen genç arkadaşlarımızı da bünyemize davet etmekten mutluluk duyacağız.

Her yazarın kendine ait gelişmiş bir profili (uzmanlık alanları, sosyal medya hesapları vb. barındıran) olacak ve ebülten sistemimize kayıt olarak takip etmek istediğiniz konular hakkında anında bilgilendirileceksiniz.

Web adresimizi rss desteği ile de yakından takip edebilirsiniz.

Bilgi ve görüşleriniz için tıklayın

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz

Facebook Grubumuz Programlama Soru Cevap 

Facebook Fan Sayfamız MVC#

Twitter hesabımız MVC#

Google + hesabımız G+

Youtube kanalımız